TR
0216 521 38 00
instagram
Gamze Cizreli BigChefs Kurucu Ortağı

Misafirlerimize ev sıcaklığını yaşatmayı ilke edindiğimiz BigChefs şubelerimizde, anne elinden çıkmış gibi lezzetli ve taze Mantı7 tatlarını sunmaktan marka olarak çok memnunuz. Hep ilk günkü lezzeti, kalitesi, heyecanı ve sektördeki uzun tecrübesi ile; bizlerin yanında olarak misafirlerimizin memnuniyetini kazanmamıza destek olan Mantı7’ye teşekkür ediyoruz.

Şenol Demirtaş İstanbul Bölge Mutfak Şefi

Bigchefs olarak geleneksel üretimi destekliyoruz. Gıdaları gerçek değerleriyle, mevsiminde misafirlerimizle paylaşıyoruz. ürünlerimizle misafirlerimize güvenilir gıda sunuyoruz. Bir kadın girişimcinin başarısıyla bu günlere gelen bir marka olarak siz değerli üreticimizle çalışmaktan dolayı mutlu olduğumuzu ifade etmek, ülke ekonomisine göstermiş olduğunuz katkıdan dolayı teşekkür etmek isteriz.

Bigcheefs olarak; kalite standartların uygun, hijyenik, güvenilir gıda üretiminizi destekliyor, başarılarınızın devamını dileriz.

İsmail Ercan TURAN Q FOODBEVERAGE & HUQQA MUTFAK DİREKTÖRÜ

Mantı 7 ile tanışmamız 2015-2016 yıllarında bir arkadaşımın tavsiyesi ile oldu.Kemal bey o zamandan bu zamana mutfağımızın içindeki bir personel gibi hep yanımızdaydı bir çok yeni üründe hem destek hemde ar-ge chefi gibi destekçimiz oldu.bizim gibi ürünlerinde inovatif performans ile ilerleyen mutfaklarda butik çalışan bu tarz işletmeler bizlere değer katmakta Kemal beye bizlere verdiği destek ve bizden biri olarak çok teşekkür ediyorum.

Rahmi M. Koç

Lütfedip gönderdiğiniz ve daha evvel Kuşadası’nda yemiş, beğenmiş olduğum leziz çıtır mantılarınızı aldık.Pazar günü afiyetle yiyeceğiz.Bu vesileyle beni düşündüğünüz için candan teşekkür eder, başarılarınızın devamını diler, sevgilerimi iletirim.

Burçak Yalap Old Bazaar General Trading

It was a pleasure working with Manti 7, and we really appreciate you on the efforts for handling each order with the same professionalism since the first day.

We since appreciate your role in the success and hope that you will keep up the good work in the future also. We are very well aware that you have put a hard work on complying the “import code, rules and regulations” in the UAE, and orgazing and leading your operations accordingly.